Vyberte stránku

SK | EN

"

Vysoký komfort při celodenním sezení doma či na pracovišti. Základní model nové řady ELITE T1 kombinuje prémiovou kvalitu v elegantním designu s funkčností pro zdravé a pohodlné sezení.

Prémiové zpracování
odolná konstrukce

Píst KGS Class 3 a vysoceodolná konstrukce zaručují nosnost až 120kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje BIFMA certifikátem kvality. Výztuž tvoří elastická studená HR pěna, která je pokryta otěruvzdorným potahem, podrobeným zátěžovým testem.

Synchronní mechanizmus

Synchronní mechanismus disponuje nastavením míry pružení. Úhel náklonu opěradla a sedáku se mění současně, čímž lépe kopíruje sed, vytváří potřebný komfort a umožňuje tak dynamické sezení.

Vysoká flexibilita

Židle nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí pro co nejideálnější komfort při sezení. Je možné nastavit výšku a sklon opěradla, výšku a úhel područek, či výšku a hloubku sedáku. Pružení opěradla lze přizpůsobit podle své hmotnosti.

3D područky

Model T1 disponuje 3D nastavitelnými područkami s měkkou dotykovou plochou s nastavením výšky a hloubky. Rotace vrchní části umožňuje přizpůsobení úhlu opěrek pro nadstandardní komfort podle vlastních preferencí.

Víte, jak správně sedět?

1/ Oči ve výši horního okraje monitoru
2/ Vzpřímená krční část
3/ Uvolněná šíje a ramena
4/ Předloktí rovné či nakloněné mírně nahoru
5/ Hřbet opřený o opěradlo
6/ Podepřená křížová oblast
7/ Nohy v 90 ° úhlu a za hranicí sedadla
8/ Chodidla celou plochou na zemi či podložce

*

Vysoký komfort při celodenním sezení doma či na pracovišti. Model ELITE T2 kombinuje prémiovou kvalitu v elegantním designu s maximální mírou přizpůsobení pro podporu zdravého sezení i pro ty nejnáročnější.

Prémiové zpracování
odolná konstrukce

Píst KGS Class 3 a vysoceodolná konstrukce zaručují nosnost až 130kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje BIFMA certifikátem kvality. Výztuž tvoří elastická studená HR pěna, která je pokryta otěruvzdorným potahem, podrobeným zátěžovým testem. Elegantní design židle zvýrazňují boční lemy z kvalitní PU-kůže.

Asynchronní mechanizmus

Model T2 je vybaven asynchronním mechanismem. Židli je možné zafixovat v libovolném úhlu a speciální mechanismus umožňuje nastavení sklonu opěradla nezávisle na sedáku. Hlavová opěrka poskytuje komfort v podobě dvoukloubového nastavení vyhovující polohy.

Vysoká flexibilita

Židle nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí pro co nejlepší komfort při sezení – výška a sklon opěradla, výšku a úhel područek či výšku, hloubku a sklon sedáku a hlavové opěrky. Pružení opěradla lze nastavit podle své hmotnosti.

4D područky,
bederní opěrka

Model T2 disponuje 4D nastavitelnými područkami, na kterých přizpůsobíte nejen výšku či úhel opěrek, ale také vzdálenost od sedáku. Bederní opěrka je tvořena vzduchovým polštářkem, který lze pumpičkou individuálně přizpůsobit pro podporu správné ergonomie sezení každého uživatele.

Víte, jak správně sedět?

1/ Oči ve výši horního okraje monitoru
2/ Vzpřímená krční část
3/ Uvolněná šíje a ramena
4/ Předloktí rovné či nakloněné mírně nahoru
5/ Hřbet opřený o opěradlo
6/ Podepřená křížová oblast
7/ Nohy v 90 ° úhlu a za hranicí sedadla
8/ Chodidla celou plochou na zemi či podložce

*

Silná opora pro zdravé a pohodlné sezení. Nadčasový design, prostornost a vysoký komfort při celodenním sezení.
Vhodná pro větší postavy.

Prémiové zpracování
odolná konstrukce

Vysoceodolná konstrukce a píst KGS class 4 s BIFMA certifikátem a 6-ramenný kříž zaručují nosnost až 200kg. Nadstandardní tloušťka výztuže je tvořena z elastické vrstvené pěny a z potahu, podrobeného zátěžovým testem. Boční lemy z kvalitní PU-kůže zvýrazní elegantní design židle.

Asynchronní mechanizmus

Model T2 + je vybaven asynchronním mechanismem s možností nastavení míry pružení. Křeslo je možné zafixovat v libovolném úhlu a speciální mechanismus umožňuje nastavení opěradla nezávisle na sedáku. Vysokou flexibilitu poskytnou rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí – výšku a sklon opěradla, výšku a úhel područek či výšku, hloubku a sklon sedáku.

Prostor a komfort

Výplň sedáku je tvořena několika vrstvami studené pěny s různou hustotou, které rozloží hmotnost rovnoměrně. Studená pěna získává svůj původní tvar 2x rychleji a poskytuje pocit opory s dlouhou životností bez vysezení. 9-vrstvá základová deska dělá celý sedák stabilnějším. Konstrukce nabízí výrazně více prostoru ve srovnání s běžnými kancelářskými židlemi.

4D područky,
bederní opěrka

Model T2 disponuje 4D nastavitelnými područkami, na kterých přizpůsobíte nejen výšku či úhel opěrek, ale také vzdálenost od sedáku. Bederní opěrka je tvořena vzduchovým polštářkem, který lze pumpičkou individuálně přizpůsobit pro podporu správné ergonomie sezení každého uživatele

Víte, jak správně sedět?

1/ Oči ve výši horního okraje monitoru
2/ Vzpřímená krční část
3/ Uvolněná šíje a ramena
4/ Předloktí rovné či nakloněné mírně nahoru
5/ Hřbet opřený o opěradlo
6/ Podepřená křížová oblast
7/ Nohy v 90 ° úhlu a za hranicí sedadla
8/ Chodidla celou plochou na zemi či podložce

*
HYE_front
logo-hygge

Název elitní řady H(ygge) symbolizuje absolutní komfort. Slovo Hygge se stalo definicí dánské kultury a životního stylu. Zjednodušeně jde o způsob, jak žít dobře, pohodlně, vyrovnaně a spokojeně. Absolutní komfort pocítíte is naší novou Elite H(ygge) řadou, díky rozsáhlým možnostem přizpůsobení všech částí židle, které byly navrženy pro nejpohodlnější sezení.

Prémiové zpracování,
odolná konstrukce

Vysoce odolná konstrukce a píst KGS Class 3 zaručuje nosnost až do 130kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje BIFMA certifikátem kvality. Výztuž z elastické studené HR pěny si zachovává tvarovou stálost bez vysezení. Potah je z oděruvzdorného textilu podroben zátěžovými testy a zaručuje dlouhou životnost.

HYE_premio
HYE_mechanizmus

Speciální samovyvažovací mechaniznus

Výhodou židle Mosh Elite H je samovyvažovací mechanismus, který má díky přenosu síly působící na sklon opěradla funkci automatického nastavení sklonu a pružnosti opěradla podle hmotnosti uživatele. Napětí pružiny není třeba nastavovat, protože mechanismus se nastaví sám. Opěradlo lze upevnit v libovolném úhlu a speciální mechanismus umožňuje nastavit opěradlo nezávisle na sedadle židle.

HYE_synchron

Vysoká flexibilita

Křeslo nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí pro co největší komfort při sezení – výšku a sklon opěradla, výšku a úhel područek, či výšku, hloubku a sklon sedáku a hlavové opěrky. Pružení opěradla lze nastavit podle své hmotnosti. Díky svým velkým rozměrům poskytne oporu i krční páteři a hlavě.

HYE_flexi
HYE_podrucky

3D područky,
bederní opěrka

Model H1 disponuje 3D nastavitelnými područkami, na kterých lze nastavit výšku a úhel opěrek. Bederní opěrka je tvořena vzduchovým polštářkem, který lze pumpičkou individuálně přizpůsobit pro podporu správné ergonomie sezení, což je důležité pro zdravé a pohodlné sezení bez bolesti zad.

HYE_podrucky_picto
HYE_SK
*
focus_front
logo_focus

Elitní řada židlí F se může pochlubit působivými vlastnostmi, atraktivním designem a vysokou kvalitou zpracování materiálů. Stabilní konstrukce a vynikající odolnost navržená ergonomickým designem zvyšuje spolehlivost produktu. Díky rozsáhlým funkcím přizpůsobení splní individuální požadavky a stane se oporou při plánování a naplňování náročných pracovních cílů bez ztráty koncentace.

Prémiové zpracování,
odolná konstrukce

Vysoce odolná 5 křížová konstrukce a píst KGS Class 3 zaručuje nosnost až do 130kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje BIFMA certifikátem kvality. Výztuž z elastické studené HR pěny získává 2x rychleji svůj původní tvar a poskytuje lepší pocit opory s dlouhou životností bez vysezení.

focus_back
focus_side

Asynchronní mechanismus

Předností židlí Elite F je italský asynchronní mechanismus Donati, který partí mezi nejlepší na světě. Opěradlo lze zafixovat ve 4 různých polohách a speciální mechanismus umožní nastavit i opěradlo nezávisle na sedáku. Úhel sklonu sedáku si umíte přizpůsobit dle svých požadavků aby bylo naše sezení pro Vás nejpohodlnější. Výška opěradla se nastavuje pomocí západkového mechanismu, který spolehlivě zapadne na své místo v každé ze 6 možností výšky.

Vysoká flexibilita

Kancelářská židle Mosh Elite F nabízí široké možnosti nastavení všech částí pro zajištění maximálního pohodlí při sezení. Mile Vás překvapí 3D nastavení opěrky hlavy díky čemuž si můžete přizpůsobit výšku, sklon ale i hloubku. Díky svým velkým rozměrům poskytuje židle k PC oporu i krční páteři a hlavě. 4D opěrky rukou umožňují nastavit výšku, hloubku, úhel ale i vzdálenost od sedadla.

focus_front
focus_opierky

Bederní opěrka s unikátním designem a vzduchovým polštářem.

Unikátní zúžený design zádové opěrky byl speciálně navržený pro možnost natáhnout si ruce a ramena dozadu a čas od času si protáhnout záda otáčením do stran. Uvnitř opěrky je implementován vzduchovým polštářek, který lze individuálně nastavit pomocí pumpy a podpořit tak správnou ergonomii sezení.

Certifikovaná látka Medley značky Gabriel

Potah židle Mosh Elite F je vyroben z oděruvzdorné certifikované textilie Medley od značky Gabriel, která byla podrobena zátěžovým testům a zaručuje dlouhou životnost. Výjimečnou tuto židli činí čalounění i na zadní straně zádové opěrky. Látka Medley obdržela ve Švédsku označení „Möbelfaktas“, což znamená, že prošla procesem schválení ve 3 oblastech – kvalita, životní prostředí a společenská odpovědnost.

F_material
*
B_front
logo_balance

Řada Elite B(alance) splní nejvyšší požadavky pro stylové aktivní sezení doma či v kanceláři. Nastavitelná výška aktivního sezení na Elite Balance vám umožní udržovat rovnováhu, houpat se, otáčet se, pohybovat se a spalovat kalorie během celého dne. Vychutnejte si naprostou svobodu pohybu při zapojování svalů, díky čemuž posilujete nohy a břišní svaly a podporujete soustředěnost při práci.

Prvotřídní zpracování,
odolná konstrukce

Vysoce odolná kruhová flexibilní základna a píst KGS Class 3 zaručuje nosnost až 130kg a stabilitu. Prodloužený píst disponuje BIFMA certifikátem kvality s tlumením nárazu. Výztuž z husté studené HR pěny získává 2x rychleji svůj původní tvar a poskytuje lepší pocit opory s dlouhou životností bez vysezení. Konstrukce je snadno skladovatelná a jednoduše přednostní díky úchytu na sedací konstrukci.

B_hmotnost
B_back
B_360

Vysoký komfort

a flexibilita sezení

 

Flexibilní kruhová základna umožňuje otáčení o 360 stupňů, což znamená, že kromě kolísavého pohybu dopředu a dozadu se můžete pohybovat iv soustředných kruzích, abyste svým svalům na nohou a zádech poskytli aktivnější a zdravější pohyb při sezení.

 

360_picto

Nastavení výšky podle potřeby a snadná přenosnost

S Elite B dokážete vždy rychle a pohodlně vytvořit účelné sezení při šetření místa. Je pouze na Vás, zda Vám bude více vyhovovat Elite B low s nastavitelnou výškou sedáku 46,5 – 64 cm vhodou i do nejmenších prostor, nebo dáte přednost vyšší verzi Elite B high s dostupnou výškou sedáku 58,5 – 87,5 cm vhodnou ik barovému, nebo výškově nastavitelnému stolu.

F_flexi_picto
B_flexi
B_detail

Certifikovaná látka Medley
od značky Gabriel

Potah sedadla Mosh Elite B je vyroben z oděruvzdorné certifikované textilie Medley od značky Gabriel , která byla podrobena zátěžovým testům a zaručuje dlouhou životnost. prostředí a společenská odpovědnost.