Vyberte stránku

SK | EN

MAJESTÁTNÍ
KOMFORT

T2+XXL

Silná opora pro zdravé a pohodlné sezení. Nadčasový design, prostornost a vysoký komfort při celodenním sezení.
Vhodná pro větší postavy.

Prémiové zpracování
odolná konstrukce

Vysoceodolná konstrukce a píst KGS class 4 s BIFMA certifikátem a 6-ramenný kříž zaručují nosnost až 200kg. Nadstandardní tloušťka výztuže je tvořena z elastické vrstvené pěny a z potahu, podrobeného zátěžovým testem. Boční lemy z kvalitní PU-kůže zvýrazní elegantní design židle.

Asynchronní mechanizmus

Model T2 + je vybaven asynchronním mechanismem s možností nastavení míry pružení. Křeslo je možné zafixovat v libovolném úhlu a speciální mechanismus umožňuje nastavení opěradla nezávisle na sedáku. Vysokou flexibilitu poskytnou rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí – výšku a sklon opěradla, výšku a úhel područek či výšku, hloubku a sklon sedáku.

Prostor a komfort

Výplň sedáku je tvořena několika vrstvami studené pěny s různou hustotou, které rozloží hmotnost rovnoměrně. Studená pěna získává svůj původní tvar 2x rychleji a poskytuje pocit opory s dlouhou životností bez vysezení. 9-vrstvá základová deska dělá celý sedák stabilnějším. Konstrukce nabízí výrazně více prostoru ve srovnání s běžnými kancelářskými židlemi.

4D područky,
bederní opěrka

Model T2+ disponuje 4D nastavitelnými područkami, na kterých přizpůsobíte nejen výšku či úhel opěrek, ale také vzdálenost od sedáku. Bederní opěrka je tvořena vzduchovým polštářkem, který lze pumpičkou individuálně přizpůsobit pro podporu správné ergonomie sezení každého uživatele.

ROZMĚRY

NÁVOD NA MONTÁŽ